Masz pytanie?
Wyszukiwarka

Jak nie kanapy, to co?

Odwieczny problem twórcy rękodzieła - czemu się poświęcić, której pasji oddać cały swój czas i myśli. I to pachnie, i to nęci. Po namyśle postanowiłam Ci zaproponować moje szycie. I wbrew nazwie sklepu, nie szyję kanap, choć z kanapą, moją własną, niebieską, ta nazwa ma wiele do czynienia - na niej powstają pomysły!

Szyję patchworki. Te duże też, ale przede wszystkim ich małe formy - kosmetyczki, podkładki na stół, poduszki. Bardzo proste w formie. Dla Ciebie, jeśli cenisz naturalne materiały - bawełnę, len i wełnę. Szyję zające - przytulanki dla dzieciaków, takie do przytulania, nie stawiania na półce. Szyję też różne ozdobne zawieszki - gwiazdki, serduszka, ale nie tylko, które wnoszą ciepło i unikalny wystrój do Twojego domu.

I taki wyraz słabości, czyli zakładka "...a na marginesie...". Nie samym szyciem człowiek żyje, dlatego czasem dla odświeżenia głowy, robię inne rzeczy. W tej właśnie zakładce od czasu do czasu znajdziesz coś innego - najpewniej coś zrobionego na szydełku, bo to moja druga miłość.

To wszystko w bluekanapa.pl

Zapraszam do zakupów!

Facebook